دوره‌ی رسمی در ۸ قسمت ویدیویی از دکتر جردن پیترسون، همراه با کامل‌ترین تست آنلاین شخصیت‌شناسی که به شما کمک می‌کند شخصیت‌تان را به طور همه‌جانبه شناخته، درک عمیقی از رفتارهای اطرافیان‌تان پیدا کرده، شریک عاطفی مناسب خودتان را بهتر پیدا کنید و در شغلی که متناسب با شخصیت شماست پیشرفت کنید

پشتیبانی ما کنار شماست

سوالات و مشکلات خود را به ما بگویید


آیدی پشتیبانی تلگرام: persian_peterson

محتوای این دوره در چه موردی است و چه کمکی می‌کند؟

به چه چیزی می‌رسید؟

شناخت دقیق 
و ریشه‌ای خودتان

آیا همه‌ باید مسیری مشخص و تصمیمات مشابه هم بگیریم؟ مطمئنا خیر. پس چطور مسیر خودمان را شکل داده و تصمیمات مناسب خودمان بگیریم؟ بدون خودشناسی ممکن است به جای پیشرفت، سال‌های سال در حلقه‌های تکراری از عادت‌ها و الگوهای قدیمی گیر کنیم و بدون شناخت کافی از خودمان در دریایی از تصمیم‌گیر‌ی‌های بی‌معنی و بی‌هدف غرق شده و مسیر درست زندگی خودمان را گم کنیم.

با کمک این دوره:

☑️ نقاط ضعف و قوت خودتان را شناخته و تصمیم‌های مناسب‌تری می‌گیرید
☑️ دلایل احساسات و انگیزه‌ پشت‌پرده‌ی کارهای خود را می‌فهمید
به درک بهتری از رفتارتان رسیده و کنترل بیشتری روی کارهایتان خواهید داشت
☑️ توانایی ریشه‌یابی و حل احساسات منفی، اضطراب‌ها و نگرانی‌هایتان را پیدا می‌کنید
☑️ برنامه‌ریزی مخصوص شخصیت خودتان را یاد گرفته و بیشتر به آن پایبند می‌مانید
☑️ دلیل طرز فکرها و رفتارهای گذشته‌تان را درک کرده و اشتباهات‌تان را تکرار نمی‌کنید
☑️ با درک تفاوت ضعف و ویژگی‌های شخصیتی، احساس ارزشمندی بیشتری خواهید داشت
☑️ یاد می‌گیرید مسیر خودتان را برای رضایت طولانی‌مدت از زندگی پیدا کنید

به چه چیزی می‌رسید؟

شخصیت‌شناسی عمیق‌تر دیگران و جنس مخالف

همه‌ می‌دانیم که افراد اطراف‌مان چقدر در زندگی‌مان تاثیرگذارند. شناخت دیگران، به‌خصوص جنس مخالف، برای برقراری ارتباط سالم و معنادار ضروری است. بدون شناخت دیگران ارتباطات ما سرد، سطحی و پر از تعارض و سوءتفاهم خواهم بود و ممکن است در فهم بنیادین از احساسات، ارزش‌ها و رفتار دیگران دچار سردرگمی شده و از احساس واقعی عشق و ارتباط عاجز بمانیم.


با کمک این دوره:

☑️ ویژگی‌های شخصیتی جنس مخالف و نحوه‌ی برخورد درست با او  را یاد می‌گیرید
☑️ در زمان کوتاهی می‌توانید برای بهتر کردن، ادامه دادن یا ندادن رابطه تصمیم بگیرید
☑️ یاد می‌گیرید احساسات و افکار خود را بهتر بیان کرده تا بقیه بهتر شما را درک کنند
☑️ یاد می‌گیرید با هر کس با شیوه‌ی خود او و متناسب با شخصیتش صحبت کنید
☑️ دلایل رفتارهای همسرتان، انتظارات، مشکلات شخصیتی و ارزش‌های او را درک می‌کنید
☑️ با شناخت دیگران ارتباط عمیق‌تری ایجاد کرده و سوءتفاهم‌ها را به حداقل می‌رسانید
☑️ رفتار و تربیت درست را با فرزندان‌تان در هر سنی و متناسب با شخصیت‌شان یاد گرفته و بهتر برای آینده‌شان تصمیم می‌گیرید
☑️ با شناخت درست مشتریان‌تان، فروش و رضایت بیشتری در کارتان تجربه می‌کنید

به چه چیزی می‌رسید؟

یافتن شغل و حرفه‌‌ی متناسب شخصیت‌تان

بیشتر مردم بسیار اتفاقی وارد یک شغل شده و به اندازه‌ی خرید یک جفت کفش برای انتخاب مسیر شغلی‌شان وقت نمی‌گذارند! هیچ چیز بدتر از این نیست که سال‌ها بگذرد و تازه بفهمید که در شغل درستی مشغول به کار نبوده‌اید که هر روز نه تنها استرس و فشار زیادی را تحمل کرده‌اید بلکه پیشرفت کافی را برایتان به دنبال نداشته است در حالی که می‌توانستید در حرفه‌ای مشغول فعالیت باشید که با توانایی‌ها، علاقه‌ها، ارزش‌ها مخصوصا شخصیت شما همخوانی داشته، احساس سرزندگی داشته باشید و هر روز بیشتر از قبل ترقی کنید.

با کمک این دوره:

☑️ با آموزه‌ها و تست دوره، یاد می‌گیرید شغل مناسب شخصیت خودتان را پیدا کنید
☑️ می‌فهمید که شغل فعلی‌تان را باید ادامه دهید و یا به فکر مسیر جدیدی باشید
☑️ با کمک نتایج تست می‌فهمید که در چه شغل‌هایی احتمال موفقیت شما بیشتر است
☑️ تصمیم‌های خطرناک و ریسک‌های نابه‌جای را تشخیص داده و بهتر دست به عمل می‌زنید
☑️ یاد می‌گیرید فشار و اضطراب کاری‌تان را متناسب با شخصیت‌تان به حداقل  برسانید

یادگیری شخصیت شناسی در این دوره چه کمکی به شما می‌کند؟

چطور می‌توانید بفهمید که یک شخص شریک خوبی برای تمام عمرتان خواهد بود یا نه؟ خب هیچ تضمینی وجود ندارد اما با شخصیت‌شناسی خودتان و دیگران راحت‌تر فرد مناسب‌تان را پیدا کرده، انتخاب برایتان آسان‌تره شده و از اشتباه‌های سنگینی جلوگیری می‌‌کنید

با آموزه‌های دکتر پیترسون در این دوره و همچنین نتایج و تحلیل‌های دقیق بعد از تست آنلاین، می‌فهمید که برای چه نوع شغل‌هایی مناسب‌تر هستید و با شناختی که از خودتان و شغل‌ها به دست می‌آورید تصمیم‌گیری برایتان آسان‌تر خواهد شد

چطور می‌شود مشکلات طولانی‌مدتی که با همسرتان دارید را بهتر حل کنید؟ اصلا آیا همسر شما قابلیت اصلاح شدن دارد یا این شما هستید که باید تغییر کنید؟ یا شاید شخصیت بسیار متفاوتی دارید و ادامه‌ی زندگی دو نفره تا حد زیادی غیرممکن است؟ جواب این سوالات پیچیده است. اما این دوره ابزار لازم را برای حل مشکلات رابطه‌یتان به شما خواهد داد

آیا کار فعلی‌تان مناسب شماست؟ آیا این کار در طولانی‌مدت گزینه‌ی خوبی خواهد بود؟ آیا فشارهایی که در کارتان تحمل می‌کنید یک چیز طبیعی در هر کاری است؟ چه کارهایی با شخصیت شما بیشترین همخوانی و بالاتری امکان پیشرفت و آرامش را برایتان دارد؟ دکتر پیترسون در این دوره به شما کمک می‌کنید که آسان‌تر به جواب این سوالات‌ برسید.

اغلب با دیگران کشمکش دارید و چیزهایی که برای شما کاملا عادی است را اطرافیان‌تان نمی‌توانند درک یا تحمل کنند؟ یا دلیل رفتارهای دیگران را نمی‌دانید و بلد نیستید چطور باید با هر کسی رفتار کنید

در این دوره، دلیل احساسات‌تان، کارهایی که انجام می‌دهید، افکاری که دارید و حتی رفتارهایی که از گذشته تا به امروز داشته‌اید را خواهید فهمید. حالا این چه فایده‌ای برای شما دارد؟ با کمک این اطلاعات می‌توانید بسیار بهتر از قبل تصمیم‌گیری و عمل کرده و روی رفتارتان کنترل داشته باشید

تفاوت‌های شخصیتی در بچه‌ها را یاد می‌گیرید و متناسب با شخصیت بچه‌ی‌تان با او رفتار می‌کنید. یاد می‌گیرید برای فرزندان‌تان محیط متناسب‌تری فراهم کرده، برای آینده‌ی مهم‌شان بهتر تصمیم بگیرید و با ابعاد شخصیتی آن‌ها بهتر کنار بیایید.

چیزی که به شما احساسی منفی و اضطراب جدی می‌دهد ممکن است برای شخصی دیگر چیزی ساده و پیش‌پاافتاده باشد و برعکس! با شناخت عوامل تحریک‌کننده‌ی احساسات منفی‌تان، می‌توانید از میزان آن‌ها در محیط‌های کاری، برنامه‌ریزی‌های شخصی و تصمیم‌گیری‌هایتان کم کنید و حس درونی بهتری داشته باشید

آیا کار فعلی‌تان مناسب شماست؟ آیا این کار در طولانی‌مدت گزینه‌ی خوبی خواهد بود؟ آیا فشارهایی که در کارتان تحمل می‌کنید یک چیز طبیعی در هر کاری است؟ چه کارهایی با شخصیت شما بیشترین همخوانی و بالاتری امکان پیشرفت و آرامش را برایتان دارد؟ دکتر پیترسون در این دوره به شما کمک می‌کنید که آسان‌تر به جواب این سوالات‌ برسید.

بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها به دلیل عدم تطابق با شخصیت فرد و تقلید نامناسب شکست می‌خورد. در آموزه‌های این دوره یاد می‌گیرید که برنامه‌ها و تصمیماتی مخصوص شخصیت‌، علایق و ارزش‌هایتان داشته باشید و با شناختی که از شخصیت خود پیدا می‌کنید درصد پایبندی‌تان را روی آن‌ها به حداکثر می‌رسانید

Previous slide
Next slide

سوالات متداول در مورد این دوره

بعد از خرید به صورت خودکار به صفحه‌ی حساب کاربری خود در سایت هدایت می‌شوید و آن‌جا راهنمایی‌های لازم برای دیدن آموزش‌های دوره را دریافت خواهید کرد.

توجه کنید که حتما قبل از دیدن آموزش‌های ویدیویی دوره، تست شخصیت‌شناسی را انجام دهید. با خرید دوره شما جزو کسانی خواهید بود که به این تست دسترسی خواهید داشت. این تست به صورت آنلاین خواهد بود و آدرس آن بعد از خرید دوره و در کنار ویدیوها و بقیه‌ی محتوای آموزشی، در اختیار شما قرار می‌گیرد. بعد از پاسخ دادن به سوالات تست، یک تحلیل دقیق و با جزئیات کامل به صورت نموداری و نوشتاری از شخصیت شما ارائه شده و به صورت آنلاین و یا به صورت پی‌دی‌اف در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید برای همیشه به آن دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که شما فقط یک بار می‌توانید تست را انجام دهید.

این دوره ۸ قسمت بوده و هر قسمت حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه سخنرانی کامل است. همراه با این ۸ قسمت ۸ فایل PDF نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که نکات مهم ویدیوها در آن خلاصه‌برداری شده و برای مرور ویدئوها می‌توانید از آن استفاده کنید. 

شما در ویدیوهای دوره در کنار توضیحات لازم، توصیه‌های عملی از خود دکتر پیترسون یاد می‌گیرید. این دوره برخلاف‌ دوره‌های دانشگاهی تئوری‌محور برای کاربرد در زندگی واقعی و شخصی افراد عام جامعه طراحی شده است. در ضمن شما با انجام تست شخصیت شناسی علاوه بر تحلیل دقیق شخصیت‌ شما از جنبه‌های مختلف، توصیه‌های عملی و کاملا کاربردی هم دریافت خواهید کرد.

این دوره یک دوره‌ی رسمی بوده که از طرف خود دکتر جردن پیترسون و در سایت خود ایشان به فروش می‌رسد ما این دوره را تهیه کرده برای شما ترجمه کرده و در اختیارتان قرار داده‌ایم.

بله. شما با یک بار خرید برای همیشه به این دوره دسترسی خواهید داشت.

اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و از این جهت در آماده‌سازی این دوره از لحاظ محتوایی و فنی دقت عمل و وسواس زیادی به خرج داده‌ایم. ما اطمینان خاطر داریم که در تهیه و استفاده از این دوره به مشکلی برنخواهید خورد و اگر به هر دلیل بعد از خرید دوره قادر به دانلود و دسترسی به محتوای دوره نبودید می‌توانید مبلغ‌تان را از ما پس بگیرید.

برای تهیه‌ی این دوره زمان و انرژی زیادی توسط تیم ما به مدت چند ماه انجام شده که به کاربردی‌ترین و بهترین شکل در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. ما در رسانه‌ی پرژن‌پیترسون راضی نیستیم که این دوره را رایگان در اختیار شخصی دیگر قرار دهید.

قطعا خیر! نه این دوره و نه هیچ آموزش دیگری قرار نیست به تنهایی مشکلات شما را حل کند. اما قبل از اینکه سراغ حل دردسرهایتان بروید لازم است که در ابتدا بدانید ریشه‌ی این مشکلات کجاست؟ بهترین راهکار حل آن‌ها چیست و چطور می‌توان از تکرار آن‌ها جلوگیری کرد؟ و از آن‌جایی که بسیار از مشکلات ما از سمت خودمان و یا اطرافیانمان است این دوره با شناختی که از شخصیت‌ انسان به شما می‌دهد دانشی بسیار کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به قول دکتر پیترسون جعبه‌ابزار شما برای زندگی خواهد شد. می‌ماند خودتان و اراده‌ی خودتان برای به عمل گذاشتن این دانش.

پشتیبانی ما در تلگرام با آیدی persian_peterson در کنار شماست تا جوابگوی کامل سوالات قبل و بعد از خرید شما عزیزان باشد.

پشتیبانی ما کنار شماست

سوالات و مشکلات خود را به ما بگویید


آیدی پشتیبانی تلگرام: persian_peterson