در این دوره‌ی ویدیویی ۲ ساعته، پاسخ‌های دلسوزانه و قاطعانه‌‌ی تاثیرگذارترین روانشناس حال حاضر دنیا، به بزرگترین مشکلات و مسائل مردان را می‌شنوید. این دوره قطعا تمام مشکلات شما را حل نمی‌کند اما اگر احساس قدرت و احترام را می‌خواهید در خود به عنوان یک مرد زنده کنید، اگر از نظر شغلی و مالی می‌خواهید به استقلال و جایگاهی که لیاقتش را دارید برسید، اگر در پیدا کردن و به دست آوردن شریک زندگی‌تان مشکل دارید و اگر می‌خواهید بدانید که چطور از زمان‌تان به بهترین نحو استفاده کنید و زندگی بدون حسرتی را تجربه کنید این دوره می‌تواند به شما کمک کند.

سرفصل های این دوره

در قسمت اول یاد می‌گیرید که:

جردن پیترسون در این قسمت توضیح می‌دهد که چطور راهی برای خروج از سردرگمی پیدا کنید، اگر جوان هستید چگونه از این دوران به بهترین شکل استفاده کنید، چگونه شرم و خجالت و احساس ضعف را به ریشه‌ای درمان کنید و احساس هدفمندی و سرزندگی را به خودتان برگردانید.

در قسمت دوم یاد می‌گیرید که:

در این قسمت یاد می‌گیرید که چرا جامعه مردان را به مسیر اشتباه لذت‌گرایی هدایت می‌کند و چطور با مسئولیت‌پذیری و هدفمندی، زندگی‌ حال و آینده‌ و احترام و جایگاه‌تان را به عنوان یک مرد در جامعه به دست آورده و قدرت را در خودتان زنده کنید.

در قسمت سوم یاد می‌گیرید که:

چطور پارتنر مناسب را پیدا کرده و به دست آورید؟ دختران از یک مرد چه چیزی میخواهند و چطور می‌توانید به فرد جذاب و لایقی تبدیل شوید؟ چرا هرگز نباید به کسی که الان هستید راضی باشید و چطور هر روز پیشرفت واقعی داشته باشید؟

در قسمت چهارم یاد می‌گیرید که:

در شرایط سخت زندگی چطور با انگیزه مسیرتان ادامه دهید؟ با رنج و بدبختی‌ها و سختی‌های زندگی چطور دست‌وپنجه نرم کنیم؟ چرا تشکیل خانواده و ازدواج یک موضوع جدی برای هر مردی است و نادیده گرفتن آن ممکن است به یکی بزرگترین حسرت‌های شما تبدیل شود؟

در این ویدیوی هدیه یاد می‌گیرید که:

پشتیبانی ما کنار شماست

سوالات و مشکلات خود را به ما بگویید


آیدی پشتیبانی تلگرام: persian_peterson

سوالات متداول در مورد این دوره

برای تهیه‌ی این دوره در همین صفحه در کادر خرید نام و نام خانوادگی خود را به همراه‌ شماره‌ی همراه‌تان وارد کرده و روی دکمه‌ی تکمیل خرید بزنید تا وارد صفحه‌ی پرداخت شوید. در صفحه‌ی پرداخت، پرداخت‌تان را انجام داده و سپس به صورت اتوماتیک به پنل کاربری‌تان انتقال داده می‌شوید. در پنل کاربری‌تان می‌توانید در دو قدم ساده که توضیح داده شده ویدیوها رو روی گوشی و یا لپ‌تاپ‌تان ببینید.

بعد از خرید به صورت خودکار به صفحه‌ی پنل کاربری‌تان هدایت می‌شوید. اگر این اتفاق هم به هر دلیل نیفتاد، از منوی سایت روی گزینه‌ی «حساب کاربری» کلیک کنید و با وارد کردن شماره‌ای که با آن در دوره ثبت‌نام کرده‌اید وارد حساب کاربری‌تان شوید از آن‌جا شما قادر خواهید بود که در دو قدم ساده که همانجا واضح توضیح داده شده ویدیوهای دوره رو روی گوشی و یا لپ‌تا‌پ‌تان ببینید.

اگر قبل و یا بعد از خرید دوره با هر مشکل یا سوال دیگری مواجه شدید می‌توانید شماره‌ تلفن و شماره‌کارتی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را به آیدی پشتیبانی تلگرام ما به نشانی (t.me/persian_peterson) بفرستید و مشکل‌تان را مطرح کنید تا ما حداکثــر در ۶ ساعت پاسخگوی شما دوستان باشیم.

بله؛ شخص جردن پیترسون و تیم تجاری او این دوره را به صورت اختصاصی ضبط کرده و به فروش می‌رسانند.

بسیاری از آموزش‌های این دوره برای خانم‌ها نیز قطعا کاربرد دارد اما روی صحبت‌ دکتر پیترسون در این دوره بیشتر با مردان است و به بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر با زندگی مردان روبه‌رو است پرداخته می‌شود. در ضمن اگر خانم هستید این دوره می‌تواند هدیه‌ی مناسبی برای شریک عاطفی‌تان باشد.

ما در تیم پرژن‌پیترسون با دقت و علاقه‌ی زیادی این دوره را آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم و رضایت کاربران‌مان از هر جهت برای ما بسیار مهم است. اگر به هر دلیلی پرداخت شما ناموفق بود و یا به دلیل مشکلات فنی نتوانستید اقدام به دانلود فایل‌های دوره بکنید ما مشکل را برای‌تان حل خواهیم کرد. در غیراین‌صورت می‌توانید مبلغ هزینه‌کرده‌تان را از ما عودت بگیرید.

بله شما برای همیشه به دوره دسترسی خواهید داشت